Witamy,


Przychodnia Weterynaryjna "AlterVet" powstała w celu niesienia pomocy najlepszym przyjaciołom człowieka.

Bardzo istotne jest dla nas zapobieganie chorobom, z tego powodu zachęcamy Państwa do dbania o zdrowie pupila przez cały rok. Naszymi pacjentami są zarówno psy i koty, jak również fretki, króliki i gryzonie ( szczury, myszy, chomiki, świnki morskie, szynszyle, myszoskoczki i koszatniczki).

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki weterynaryjnej w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Praca w zawodzie lekarza weterynarii jest dla nas pasją, więc zaangażowanie i troska o zdrowie naszych podopiecznych to dla nas priorytet.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przychodni oraz do skorzystania z naszych usług. Zapewnimy rzetelną, opartą o najnowszą wiedzę poradę, zaoferujemy niezbędną diagnostykę i indywidualnie dopasowane leczenie w rozsądnej cenie.

Pragniemy również zaoferować nową usługę na rynku trójmiejskim, jaką jest hotel dla gryzoni i królików. Wiemy, że w obecnych czasach właściciele często są zmuszeni zostawiać czasowo swoich pupili pod opieką osób trzecich. Jest to sytuacja stresująca zarówno dla zwierząt, jak i właścicieli. Zapewniamy naszym klientom spokój i pewność, że pozostawiają swoich małych przyjaciół w profesjonalnych rękach.

Gwarantujemy im optymalne warunki, fachową opiekę, a w razie konieczności niezbędną pomoc medyczną.